• GoHome Professional
do 140 m2 što skuplje parking do 200000 KM moderan - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 140 m2 što skuplje parking do 200000 KM moderan - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 140 m2 što skuplje parking do 200000 KM moderan

  • Za upit "do 140 m2 što skuplje parking do 200000 km moderan" pronađeno 31 nekretnina - prosječna cijena 3.009 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 190000 KM (malo jeftiniji)
    • 210000 KM (malo skuplji)
    • do 3000 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 656 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 213.348 KM, 47,00 m2 cca 4540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan u izgradnji 46.38 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, dvije spavaće sobe i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan je smješten na visokom prizemlju. Stambeni objekat će da krasi visoki nivo opremljenosti....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 201.158 KM, 44,00 m2 cca 4570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji 43.73 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, spavaća soba i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i lođa. Ovaj tip stana je dostupan na prvom, drugom, trećem i četvrtom spratu. Stambeni objekat će da krasi visoki....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 200.330 KM, 44,00 m2 cca 4550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji 43.55 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, spavaća soba, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i lođa. Stan je smješten na visokom prizemlju. Stambeni objekat će da krasi visoki nivo opremljenosti i kvalitetne....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 140 m2 što skuplje parking do 200000 km moderan'
198.214 KM
196.328 KM
190.992 KM
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 199.900 KM, 58,00 m2 cca 3450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Da se razumijemo na samom početku ove priče, stan prodajemo baš ovakav kao na slikama. Nedavno renoviran i po mjeri namješten, s kuhinjom i aparatima (Gorenje Simplicity linija). U stanu ostaju i ugradbeni ormari, krevet rađen po mjeri od punog drveta i višnja na tufahiji - novi madrac....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 186.000 KM, 64,00 m2 cca 2910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.10.2021.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan površine 64m2 sa 2 balkona (jedan manji-ostava) i nalazi se na 6. spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na veliki balkon, kuhinje sa trpezarijom i izlazom na manji balkon, spavaće sobe, i toaleta. Drvena stolarija. Pod je....

 
 
 
  Stan, TUZLA, 185.000 KM, 56,00 m2 cca 3300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.02.2026.,

www.indomio.ba

Renoviran dvosoban stan, Solana, Tuzla Kompletno renoviran dvosoban stan površine 56 m² u naselju Solana pruža savršen spoj udobnosti i funkcionalnosti. Stan se nalazi na visokom prizemlju, idealan za sve generacije. Renovacija je završena 2023. godine i uključuje zamjenu svih ključnih....

 
 
 
  Kuća, JABLANICA, 185.000 KM, 143,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Opremljena kuća na atraktivnoj lokaciji u blizini moderno opremljene skijaške staze Blidinje. Za detaljne informacije javiti se na e-mail ili broj mobitela. Dijana Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking....

 
 
 
  Apartman, CAZIN, 182.000 KM, 64,00 m2 cca 2840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.01.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju je Trosoban stan površine od 64 m2 koji se nalazi na Č?????????????? spratu stambene zgrade koja je u završnoj fazi izgradnje, a nalazi se u strogom centru Grada Cazina odmah iza bivše robne kuće. Zgrada u kojoj se stan nalazi predstavlja jedan od ljepših projekata u Gradu....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 174.000 KM, 58,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.09.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namješten, kompletno renoviran, trosoban stan površine 58 m2 na II spratu kvalitetne stare gradnje. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je: -Ugradbena medijapan kuhinja sa friziderom, zamrzivacem sa tri ladice i perilicom....

 
 
 
  Apartman, BIHAĆ, 168.000 KM, 52,00 m2 cca 3230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.10.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se moderno uređen i kompletno namješten dvosoban stan površine 52m2, smješten na prvom spratu zgrade na atraktivnoj lokaciji – naselje Luke. Stan se sastoji od: prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom (kuhinja rađena po mjeri – Kapić enterijeri), spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, KONJIC, 165.000 KM, 113,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Porodicna kuca prizemlje sprat I visoko potkrovlje .Vlasnistvo 1/1 uknjizeno struja trofazna ,dvotarigno btojilo,voda gradski I seoski vodovod,kanalizacija gradska I vlastita potpuno moderno uradjeno centralno grijanje na cvrsto gorivo .klima urefjaj .prizemlje 1 jednodoban stan dn.boravak....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 164.700 KM, 61,00 m2 cca 2700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.02.2024.,

www.indomio.ba

U srcu grada, uz obalu rijeke Save, uzdiže se urbana vila koja oduzima dah svojim modernim dizajnom i spektakularnim pogledom na rijeku. Ova elegantna građevina nudi luksuzne stambene jedinice različitih spratnosti, zadovoljavajući ukuse i potrebe raznovrsnih stanara. Svaki stan u....

 
 
 
  Stan, BIHAĆ, 163.000 KM, 52,00 m2 cca 3140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se moderno uređen i kompletno namješten dvosoban stan površine 52m², smješten na prvom spratu zgrade na atraktivnoj lokaciji – naselje Luke. Stan se sastoji od: prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom (kuhinja rađena po mjeri – Kapić enterijeri), spavaće sobe,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 162.681 KM, 43,00 m2 cca 3780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.06.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se poslovni prostor u Novoizgrađenom stambeno-poslovnom objektu u naselju Šip, općina Centar, površine 43,97 m2. Sastoji se od jedne prostrane prostorije, kupatila i terase površine 41 m2 (uključena u cijenu/gratis) koja se nalazi ispred samog prostora. Nalazi se u prizemlju....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 160.000 KM, 95,00 m2 cca 1680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Moderan Trosoban Stan sa velikom dnevnom sobom i dva prostrana kupatila. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Apartman, NEUM, 160.000 KM, 32,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem apartman u Neumu – novogradnja, na samo korak od plaže! Ovaj moderno opremljeni apartman idealan je za sve koji traže savršen prostor za odmor uz more ili kao investiciju u turizam. NAPOMENA: Apartman nije etažiran. Lokacija: Mimoza bb, Neum – kratke stepenice do plaže. Kvadratura:....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 153.900 KM, 31,00 m2 cca 4970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.12.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se kompletno namještena garsonjera od 31 m2 na petom spratu zgrade sa liftom, smještena u samom centru grada. Stan je moderno i ekskluzivno opremljen, posjeduje etažno grijanje, inverter klimu, novu bijelu tehniku te kombinovanu mašinu za pranje i sušenje veša. Ugrađena je....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, Starčevica, 153.600 KM, 64,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaju se stanovi u izgradnji površine 64 m2 na atraktivnoj lokaciji u naselju Starčevica- ulica Srpskih ustanika. Zgradu će da karateriše atraktivan i moderan eksterijer sa panoramskim prozorima u dnevnoj sobi, kvalitetnom fasadom te panelima za vatro-zaštitu. Stanove će da karakteriše....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 150.000 KM, 80,00 m2 cca 1880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Ovaj moderan i visokokvalitetan stan od 80m2 nalazi se na lokaciji M.Tita bb, poznatijoj kao Dolina Sunca. Sam naziv govori da je ovo izuzetno suncana lokacija gdje vam se pogled kroz okna prozora ne zaustavlja na sljedecoj gradevini, vec doseze daleko dalje. Iako je od strogog centra....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 135.000 KM, 35,00 m2 cca 3860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namješten jednosoban stan površine 34,5 m2, na I spratu u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je klima uređajem, svim novijim električnim uređajima, kvalitetnim sanitarijama i namještajem.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRČKO, 135.000 KM, 45,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju je luksuzno uređen stan površine 45 m² u novogradnji, idealan za osobe koje traže moderan, udoban i odmah useljiv dom, kao i za investitore koji žele sigurnu nekretninu sa odličnim potencijalom za izdavanje. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, udaljen svega 2,5 km od centra....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 129.000 KM, 57,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvoiposoban stan na visokom prizemlju, površine 57m2 (stvarnih 62m2) u stambenoj zgradi na Koševskom brdu. Stambena zgrada u kojoj se stan nalazi je na izuzetno mirnoj rezidencijalnoj lokaciji. Stan je moderno adaptiran, veoma prostran i lijepo osvijetljen prirodnom svijetlošću.....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 115.000 KM, 44,00 m2 cca 2610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.03.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namješten jednosoban stan površine 44 m2 na I spratu u novoj gradnji . Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlazi na prostranu terasu, spavaće sobe, hodnika i kupatila,. Zgrada u kojoj je smještena nekretnina useljena je 2022. godine i spada u....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 110.000 KM, 42,00 m2 cca 2620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.05.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namješten jednoiposoban stan površine 42 m2 na I spratu kvalitetnoj novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu, uvučene kuhinje, spavaće sbe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, protivprovalnim ulaznim vratima, podnim centralnim....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA KRUPA, 105.000 KM, 150,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju je kuća dimenzija 9,5x8,5 sa okućnicom i dvorištem površine 300 m2 na lokalitetu opštine Bos.Krupa,nedeleko od centra grada ulica Bihaćka,izlaz iz Bosanske Krupe prema Bihaću.Pristup kući je moguć sa dvije strane asvaltnim putem,jedan sa glavne magistralne ceste pošto je....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 102.000 KM, 40,00 m2 cca 2550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.05.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namješten jednosoban stan površine 40 m2, na I spratu nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnim etažnim grijanjem na struju, klima uređajem i....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 79.500 KM, 25,00 m2 cca 3180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.12.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namještena garsonjera površine 25 m2, na I spratu nove gradnje. Sastoji se od jedne prostorije u kojoj su kuhinja i trpezarija, hodnika i kupatila. Opremljena je PVC stolarijom sa roletnama, kvalitetnim sanitarijama i centralnim etažnim grijanjem. Ispred zgrade posjeduje privatno....

 
 
 
  Apartman, SLATINA, 72.600 KM, 31,00 m2 cca 2340 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju je moderno namještena garsonijera površine 30.5 m2u Cazinu, smještena u zgradi za kolektivno stanovanje u ulici Kasima Ljubijankića naselje Slatina. Od autobusne stanice u Cazinu stan je udaljen 1 kilometar tako da je relativno blizu i od ostalih sadržaja potrebnih za ugodan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 68.500 KM, 36,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja garsonjeru u Istočnom Sarajevu Prodaje se garsonjera površine 36m2, na četvrtom spratu stambene zgrade,na odličnoj lokaciji u ulici Vojvode Radomira Putnika, naselje Lukavica, Istočno Sarajevo.Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 66.500 KM, 43,00 m2 cca 1550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.12.2020.,

asoglas.com

Stan površine 43m2 na prvom spratu, dizajniran i osmišljen kako bi Vam pružio udoban i moderan prostor za savremeni život u centru Bijeljine. Strukturu stana čini dnevni boravak, kuhinja, spavaca soba, kupatilo i balkon. Ono što krasi ovaj stan jeste velika prozračnost i osvjetljenost.....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 48.000 KM, 117,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u ul. Ranka Šipke, na odličnoj lokaciji udaljena 1 min hoda od Konzuma i Emporijuma i cca 1 kilometar od strogog centra Banjaluke. Kuća se nalazi na placu od 652 m2, a sama kuća je u osnovi 117 m2. Kuca je na 2 sprata sa dva zasebna ulaza. Potkrovlje je moderno uredjeno....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-31 (od ukupno 31)