• GoHome Professional
do 140 m2 što skuplje do 200000 KM do 1600 KM/m2 b - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 140 m2 što skuplje do 200000 KM do 1600 KM/m2 b - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 140 m2 što skuplje do 200000 KM do 1600 KM/m2 balkon

  • Za upit "do 140 m2 što skuplje do 200000 km do 1600 km/m2 balkon" pronađeno 801 nekretnina - prosječna cijena 1.129 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 91000 KM
    • do 110000 KM (prosječna cijena)
    • do 130000 KM
    • do 1100 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 642 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, GORNJA TUZLA, 210.000 KM, 150,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća stambene površine 150 m2 na lijepoj i mirnoj lokaciji u mjestu Gornja Tuzla. Sastoji se od prizemlja, sprata i potkrovlja, a izgrađena na zemljišnoj parceli površine 529 m2. Na prizemlju se nalazi jedna velika prostorija sa kuhinjom i kupatilom. Na prvom spratu se....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 200.000 KM, 125,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Četvorosoban dvoetažni stan površine 125m2 na V spratu u centru grada! Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i uvučenom kuhinjom, dvije spavaće sobe, kupatila, hodnika, 2 terase na prvoj etaži a na drugoj se nalazi spavaća soba sa zatvorenim balkonom i veliko kupatilo.....

 
 
 
  Stan, MODRIČA, 199.999 KM, 136,00 m2 cca 1470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem cetverosoban stan nova gradnja sa balkonom duzine 25 m u stanu je parket u svim sobama na balkonu je keramika u stanu ima filter za preciscavanje vode stan je useljiv u prizemlju se nalaze dve garaze u sklopu sa stanom i u cenu stana je uracunato. Nekretnina posjeduje Garaža....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 140 m2 što skuplje do 200000 km do 1600 km/m2 balkon'
165.000 KM
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 199.900 KM, 140,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje kuću smještenu na području Starog Grada u naselju Mihrivode. Parcela je smještena između ulica Ispod Budakovića i Nerkesijina, u mirnom djelu grada gdje dominira zelenilo, tišina i lijep pogled. Od Sebilja i Baščaršije ste udaljeni jedan kilometar, a u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRIVOGLAVCI, 199.000 KM, 145,00 m2 cca 1370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje kuću u naselju Krivoglavci, opština Vogošća. Predmetna nekretnina se nalazi u mirnom dijelu naselja sa odličnom pozicijom i orijentacijom koja je čini osunčanom tokom cijelog dana. Od centra Vogošće je udaljena samo 2,8 km, te 13 km od centra Sarajeva.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Buća Potok, 198.000 KM, 116,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje prelijepu kuću sa dvorištem u Buća Potoku, opština Novi Grad, kanton sarajevski. # Kuća se nalazi u dobro poznatoj ulici Braće Kovačević, udaljeno svega 10 minuta lagane vožnje od centra Sarajeva. # Predmetnu nekretninu možete kupiti isključivo....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Pofalići, 195.000 KM, 140,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u naselju Pofalići, ulica Humska, u neposrednoj blizini fabrike duhana. Parcela na kojoj se nalazi kuća je površine 300m2. Kuća je na dvije etaže od kojih svaka ima stanbenu površinu od 70m2. Uz kuću se nalazi velika terasa ispod koje je napravljena ostava-kotlovnica.....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŽIVINICE, 195.000 KM, 150,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

NOVOGRADNJA 130m2; 4. sprat, grijanje, klima, alarm, amer�ki ormari, dvije terase,sam na cijelom spratu,tri nivoa rasvjete.. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 190.000 KM, 150,00 m2 cca 1270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Agencija Dej Group prodaje kuću u Sokolović koloniji, sa 500 m2 zemljišta. Za detaljnije informacije, kontaktirajte nas na: 065/994-483 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Parking Internet .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 185.000 KM, 120,00 m2 cca 1540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem Kucu u Banjaluci Novoselija, 120m2 kvadratne povrsine i 940m2 zemljista na kojem se nalazi Garaza i posadzen vocnjak. Na najljepsem dijelu Novoselije tik uz glavnu cestu. Kvalitetno izgradzena i sastoji se od dva dvosobna stana sa dva posebna ulaza tako da se moze koristiti....

 
 
 
  Kuća, JABLANICA, 185.000 KM, 143,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Opremljena kuća na atraktivnoj lokaciji u blizini moderno opremljene skijaške staze Blidinje. Za detaljne informacije javiti se na e-mail ili broj mobitela. Dijana Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 180.000 KM, 112,00 m2 cca 1610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.11.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa okućnicom u mjestu Gorica-Čapljina (udaljenost od centra grada je 5 km), u blizini rijeke Trebižat (cca 70m). Blizina graničnog prijelaza Gabela Polje je 6 km, 20 km do mora. Udaljenost Međugorja je 17 km. Vodopad Kravice je udaljen 22 km. Park prirode Hutovo blato....

 
 
 
  Poslovni prostor, SREBRENIK, 180.000 KM, 121,00 m2 cca 1490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stambeno-poslovni objekat povrsine 121,62 m2, od cega 59,62 m2 poslovnog prostora i 62 m2 prostora za stambene namjene. Ukupna povrsina placa na kojem se nalazi objekat, a koji je takodjer na prodaju, iznosi 1351 m2. Objekat posjeduje urbanisticku saglasnost, gradjevinsku....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševo, 180.000 KM, 124,00 m2 cca 1450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se lijep stan od 124m2 u naselju Kosevo.Stan se nalazi u ulici Asima Ferhatovica na drugom spratu manje stambene zgrade,izgradjene 60-tih godina.Stan se sastoji od dvije etaze koje su trenutno povezane unutrasnjim stepenistem ali mogu biti koncipirane i kao dvije,odvojene....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 180.000 KM, 130,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja kuću na dva sprata u naselju Ripište, Kotor Varoš. Kuća površine 130m2 podijeljeno na dva sprata. Sastoji se od prizemlja i sprata, dnevni boravak sa kuhinjom, 3 spavaće sobe, kupatilo. 300m2 dvorišta. Tri balkona,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 176.000 KM, 103,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na Dobrinji II u aveniji Micubishi i ima pogled na dvije strane. U blizini se naleze i dzamija, pravoslavna crkva i katolicka crkva, kao i ambulanta Doma zdravlja. U blizini se nalaze i osnovna skola, gimnazija, natkrivena garaza, poslovni i maloprodajni prostori. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, Mokušnice, 175.700 KM, 100,00 m2 cca 1760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u centru Bihaća. Izuzetna lokacija koja opravdava cenu. Adresa je Žegarska aleja 1. Kuća je spratne osnove 11x9m. Građena je sedamdesetih godina na placu 640 kvadratnih metara. Detaljnije informacija +38113 355 576 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Telefonski priključak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 175.000 KM, 145,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje prelijepu kuću sa dvorištem u naselju Homolj - Lepenica, opština Kiseljak. Kuća, kao i tri pomoćna objekta su u potpunosti legalizovani. U osnovi kuća raspolaže površinom od 76 m2 , dok je ukupna korisna stambena površina preko 145,00 m2.....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 175.000 KM, 100,00 m2 cca 1750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se potpuno sređena i opremljena kuća sa bazenom u Drakuliću na placu od 1000 m2 udaljeno od centra Banja Luke 10 min.vožnje. Kuća obuhvata 100 m2 stambene površine i 40 m2 garažnog prostora. Kuća je montažne gradnje od 2009 godine i prodaje se sve sa namještajem i svom mogućom....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 170.000 KM, 105,00 m2 cca 1620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Banja Luci u naselju Mejdan u ulici Braće Jugović. Kuća je u dupleksu i sa poslovnim prostorom i dvorištem. Kuća je površine 105 m2 na okućnici od 480 m2, ima dva sprata. Pod je od parketa, grijanje je na struju, ima parking, garažu, internet, kablovska, tavan, telefonski....

 
 
 
  Kuća, OSTROŽAC, 170.000 KM, 130,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuča je bila komplet adaprirana god.2008 unutra+izvana(nova fasada, izolacija unutra i vani, novi krov, marmorno stepenišče itd..) , sve na novo opremito. Ima 2.nad. in na drugoj strani izpod garažu. Grijanje na drva+elek.radiatore. 100m od kuče asfalt. Kuča se nalazi na vrhu hriba....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 170.000 KM, 149,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.05.2021.,

www.nekretnine.ba

Lemond nekretnine vam nude kuću nedaleko od centra Čapljine. Kuća ima 300m² stambenog prostora. Sastoji se od 2 kata i podkrovlja. Prvi kad je uređen te se sastoji od 2 sobe, kupatila, dnevnog boravka, kuhinje te garaže i podruma. Drugi kat ove kuće nije uređen te je pogodan za gradnju....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 170.000 KM, 150,00 m2 cca 1130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Almena prodaje kuću sa 900 m2 zemljišta .Kuća i zemljište su 1/1 a kuća posjeduje i građevinsku dozvolu.Stanje kuće je solidno i direktno je useljiva.Kuća ima vlastitu vodu. Kontakt: 0603014037 (viber i WhatsApp) e-mail: almena.nekretnine@gmail.com Nekretnina posjeduje Garaža Balkon....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bjelave, 170.000 KM, 150,00 m2 cca 1130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stambeno poslovni objekat, nalazi se na Bjelavama u Ul. Bardakčije 3, svi papiri uredni. Parcela je 106m2, od toga kuča na sprat sa poslovnim prostorom 86 m2 u osnovi, odmah pored Studentskog doma Bjelave, uz glavnu saobračajnicu, u poslovnom prostoru moguca cafe-slasticarna,gril,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 170.000 KM, 97,00 m2 cca 1750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se veliki funkcionalan troiposoban stan od 97,11 m2 u ulici Rajka Bosnića na trećem spratu, naselje Starčevica u Banja Luci. Uz stan dolazi i ostava od 7,70 m2. Zgrada je napravljena od čvrste gradnje 80-ih godina, očuvana i nalazi se u mirnom dijelu Banja Luke, porodičnom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 166.000 KM, 120,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća sa prekrasnim dvorištem,nedaleko od uključne rampe na autoput 5C, a 500m od magistralnog puta M17.Iz SARAJEVA SE STIGNE ZA MANJE OD 20MIN. Kuća se nalazi u mirnom I tihom prirodnom okruženu.na imanju se nalazi izvor pitke vode i potok Raj na zemlji.Veoma pogodna za odmor i....

 
 
 
  Kuća, KONJIC, 165.000 KM, 113,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Porodicna kuca prizemlje sprat I visoko potkrovlje .Vlasnistvo 1/1 uknjizeno struja trofazna ,dvotarigno btojilo,voda gradski I seoski vodovod,kanalizacija gradska I vlastita potpuno moderno uradjeno centralno grijanje na cvrsto gorivo .klima urefjaj .prizemlje 1 jednodoban stan dn.boravak....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 165.000 KM, 150,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se troetažna namještena kuća u naselju Vojno udaljena cca 9 km od Mostara. Ukupna površina kuće je 150 m2, a izgrađena je na parceli površine 1100 m2. Sastoji se od tri etaže, podruma i dva stambena kata. Na prvom katu su hodnik, kupaonica, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŽIVINICE, 160.000 KM, 100,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, VRAŽALICE, 160.000 KM, 100,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje kuću sa dvorištem u Buća Potoku, opština Novi Grad, kanton sarajevski. # Imanje se nalazi u ulici Derviša Sude Vražalice, udaljeno svega 10 minuta od centra Sarajeva. # Prelijep pogled i mir tokom cijelog dana. Kuća u osnovi raspolaže gabaritima....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 160.000 KM, 110,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca je u odlicnom stanju u neposrednoj blizini etno sela Stanisici.Iza kuce se nalazi garaza za 2 automobila i pomocni objekti.U sklopu placa je i vocnjak sa preko 40 sadnica. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Telefonski priključak Struja Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 160.000 KM, 113,00 m2 cca 1420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.05.2022.,

www.nekretnine.ba

Kontaktirati isključivo pozivom na 066/694-791! U banjalučkom naselju Lauš, u ulici Dušana i Vlade Kopanje prodaje se porodična kuća ukupne površine 113m2. Kuća je izgrađena 1977.godine (drugi dio 1988) i prostire se na tri etaže (prizemlje, prvi sprat i potkrovlje) na placu površine....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 160.000 KM, 130,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem visoku prizemnicu u Banjaluci sa svim urednim papirima 1/1. Kuca je novorenovirana i namjestena. Balkon je duz citave kuce sa kojeg je predivan pogled. Gornji sprat: 2 spavace sobe sa velikim dnevnim boravkom i kuhinjom, kupatilo koje je renovirano. Sva sanitarija je nova.....

 
 
 
  Kuća, HADŽIĆI, 160.000 KM, 130,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Namjestena kuca sa izvorom vode i potokom kroz cijelo imanje.500m od magistralnog puta M17_Sarajevo -Mostar ..1500m od ukljucenja na autoput.Mirno naselje a kuca je izdvojena od ostalih. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Kanalizacija Centralno grijanje Namješten Parking Internet....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 160.000 KM, 140,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem devastiranu kucu sa placem koji posjeduje 29 ari ima vodu ,struju vlasnik 1/1 nema tereta zainteresovani mogu da se jave na telefon Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 160.000 KM, 95,00 m2 cca 1680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Moderan Trosoban Stan sa velikom dnevnom sobom i dva prostrana kupatila. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Apartman, CAZIN, 160.000 KM, 95,00 m2 cca 1680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.09.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem trosoban stan u Cazinu, na Maloj Lisi kod Gimnazije. Površina stana je 95m2. Stan se sastoji od predsoblja, dnevnog boravka i kuhinje, sušione, kupatila i wc, 3 spavaće sobe, saune i balkona. Također stan sadrži i podrum. Za sve ostale informacije javite se na broj telefona/viber:....

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 160.000 KM, 150,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.05.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca je odmah useljiva poslije rata renovirana plasticna stolarija Internorm Austrija nova unutrasnja vrata masivno drvo prije dva mjeseca potpuno novo uradjena dva kupatila.Veoma veliki Plac za nuzdu moze se jos jedna kuca izgraditi. Postomi uradjen projekat za dogradnju Garaze i....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 160.000 KM, 150,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca i okucnica u Blagaju. Parcela ima ukupnu površinu od 950m², dok kuća ima nekih 150m² sambene površine. Prilaz parceli je asfaltiran i kuća se sastoji od prizemlja i sprata. Kuća ima dupli garažni prostor i u prizemlju je dnevni boravak, kuhinja i WC. Prvi sprat sadrži....

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 160.000 KM, 150,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Luca se nalazi 5 minuta hoda od centra grada ,odmah useljiva nedavno uradjena dva kupatila potpuno nove instalacije i oprema.Nalazi se na veoma velikom placu po potrebi mogla bi se jos jedna kuca izgradit do nje.U kuci se ne nalazi niko jer sam u inostranstvu i to je razlog prodaje.postoji....

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 160.000 KM, 150,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Saraj Polje, 160.000 KM, 94,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem četverosoban stan na Saraj Polju, 94m2 + 2 balkona, komplet renoviran. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 801)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>