• GoHome Professional
do 140 m2 što jeftinije potkrovlje do 200000 KM us - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 140 m2 što jeftinije potkrovlje do 200000 KM us - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 140 m2 što jeftinije potkrovlje do 200000 KM useljiva

  • Za upit "do 140 m2 što jeftinije potkrovlje do 200000 km useljiva" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 2.234 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 190000 KM (malo jeftiniji)
    • 210000 KM (malo skuplji)
    • do 1800 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 642 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BANJA LUKA, 48.000 KM, 117,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u ul. Ranka Šipke, na odličnoj lokaciji udaljena 1 min hoda od Konzuma i Emporijuma i cca 1 kilometar od strogog centra Banjaluke. Kuća se nalazi na placu od 652 m2, a sama kuća je u osnovi 117 m2. Kuca je na 2 sprata sa dva zasebna ulaza. Potkrovlje je moderno uredjeno....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 100.000 KM, 120,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.03.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju imanje u mjesto Glogovac udaljeno od Bijeljine 5 kilometara. Ukupna površina zemljišta je 5 duluma na kome se nalaze dvije kuće ( starija i nova) i voćke stare 12 godina oko 250-300 kom. Starija kuća je useljiva, građena 1973 god. sa dvije sp.sobe, dnena soba, kupatilo.....

 
 
 
  Kuća, TRAVNIK, 130.000 KM, 100,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vikendica - 1 kat (dnevni boravak,soba,kupatilo) 36m2 - 2 kat (3sobe i kupatilo) 36 m2 - potkrovlje (soba) - useljiva - papiri 1/1 - podrum 18 m2 - 50 m2 zemljista - razvedeno centralno grijanje - 3 parking mjesta - terasa sa kaminom Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 140 m2 što jeftinije potkrovlje do 200000 km useljiva'
180.000 KM
210.000 KM
 
-6%

Promjena cijene sa 160.000 KM na 150.000 KM dana 16.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BIHAĆ, 150.000 KM, 60,00 m2 cca 2500 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.03.2026 - 160.000 KM
16.04.2026 - 150.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.indomio.ba

SNIŽENA CIJENA! Na prodaju porodična kuća u naselju Sokolac, Bihać, smještena na parceli ukupne površine 401m². Kuća je prvobitno uplanjena na 60 m², ali je naknadno proširena na spratnost P+Pk, tlocrtnih dimenzija 11,50 x 7,70 m, sa vanjskim stepeništem dimenzija 0,90 x 5,40 m. Uz....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 164.000 KM na 154.600 KM dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SOKOLAC, 154.600 KM, 60,00 m2 cca 2580 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.03.2026 - 164.000 KM
17.04.2026 - 154.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju porodična kuća u naselju Sokolac, Bihać, smještena na parceli ukupne površine 401m2. Kuća je prvobitno uplanjena na 60 m2, ali je naknadno proširena na spratnost P+Pk, tlocrtnih dimenzija 11,50 x 7,70 m, sa vanjskim stepeništem dimenzija 0,90 x 5,40 m. Uz stambeni objekat....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 185.600 KM, 101,00 m2 cca 1840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju kuća u Bihaću, u mirnom i atraktivnom naselju Jablanska. Kuća je građena 1962. godine i useljiva, ali zahtijeva renoviranje, što budućem vlasniku ostavlja mogućnost uređenja po vlastitim željama. Kuća se sastoji od prizemlja i potkrovlja sa odvojenim ulazima. Prizemlje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Grbavica, 215.400 KM, 48,00 m2 cca 4490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.11.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju je moderno uređena i kompletno namještena kuća spratnosti prizemlje + potkrovlje, površine 48m2 u osnovi, smještena na parceli od 547m2 u naselju Grbavica. Kuća je odmah useljiva, opremljena kvalitetnim namještajem i tehnikom, pogodna za porodični život u mirnom okruženju.....

 
 
 

Primjetili ste pogrešku?