• GoHome Professional
do 130 m2 interfon do 630000 km najnovije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 130 m2 interfon do 630000 km najnovije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 130 m2 interfon do 630000 km najnovije

  • Za upit "do 130 m2 interfon do 630000 km najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 590000 KM (malo jeftiniji)
    • 660000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 574.340 KM, 47,00 m2 cca 12220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.09.2022.,

www.nekretnine.ba

Agencija za nekretnine je svoju ponudu apartmana na Bjelasnici obogatila ponudom prodaje apartmana u vec sada kultnim apartmanskim zgradama Vučko i Vučica. Kao nasi klijenti imate sada priliku kupiti apartmane u ovim kvalitetnim zgradama sa vrhunskom lokacijom, blizinom staze,kvalitetom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 546.700 KM, 142,00 m2 cca 3850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2024.,

www.indomio.ba

NEKRETNINE KARMELA nude na prodaju poslovni prostor smješten u ulici Tešanjska, naselje Marijin Dvor, općina Centar. Površine 142 m2, poslovni prostor se nalazi u prizemlju stambenog objekta (zgrada Vize za budućnost), uz glavnu saobraćajnicu i raskrsnicu s ulicom Halida Kajtaza.....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 525.293 KM, 100,00 m2 cca 5250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.01.2026.,

www.indomio.ba

Četvorosoban stan u centru Banje Luke, površine 100 m², luksuzno opremljen, sa garažom i dva parking mjesta, dostupan je za prodaju po cijeni od 268.500 € Stan se nalazi u samom centru grada, što ga čini izuzetno atraktivnim za porodični život ili investiciju. Prostire se na 100 m²....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 525.154 KM, 75,00 m2 cca 7000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.03.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se adaptiran trosoban stan na Ciglanama ukupne površine 75m2. Sastoji se od: prostranog dnevnog boravka sa prelijepim pogledom, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika, predsoblja, garderobera i kupatila.Dvostrana orijentacija stana istok-zapad, što ovaj stan čini....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 380.000 KM, 38,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo namješten, jednosoban stan površine 38 m2 + balkon, pozicioniran na četvrtom spratu stambene zgrade u naselju Dobrinja V, Općina Novi Grad. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje sa trpezarijom. Stan je renoviran (izuzev kupatila)....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 360.000 KM, 105,00 m2 cca 3430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja višenamjenski poslovni prostor ul. Hamdije Kreševljakovića Prodaje se moderno adaptiran nenamješten poslovni prostor u prizemlju novoizgrađene stambeno-poslovne zgrade, u neposrednoj blizini hotela Marriott.....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 345.000 KM, 94,00 m2 cca 3670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.09.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se lijep i funkcionalan, kvalitetan stambeni objekat novije gradnje spratnosti Pr+1S površine 94m2 u osnovi na zemljišnoj parceli od 440m2. Prizemlje kuće se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i hodnika. U sklopu kuće u prizemlju se nalazi garaža. Na....

 
 
 
  Apartman, CAZIN, 336.000 KM, 112,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.07.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se Trosoban i moderno opremljen stan ukupne površine 112,45 m2 na najatraktivnoj lokaciji Trg Zlatnih Ljiljana odnosno kod samog kružnog toka u Gradu Cazinu. Stan je smješten u novoizgrađenoj poslovno-stambenoj zgradi koja je opremljen savremenim liftom na 7-om spratu, sa....

 
 
 
  Stan, CAZIN, 328.720 KM, 112,00 m2 cca 2940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.07.2025.,

www.indomio.ba

Strogi centar - stan sa tri spavaće sobe Prodaje se Trosoban i moderno opremljen stan ukupne površine 112,45 m2 na najatraktivnoj lokaciji Trg Zlatnih Ljiljana odnosno kod samog kružnog toka u Gradu Cazinu. Stan je smješten u novoizgrađenoj poslovno-stambenoj zgradi koja je opremljen....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Breka, 325.000 KM, 59,00 m2 cca 5510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.07.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvosoban stan uknjižene kvadrature 59 m2, na visokom prizemlju zgrade pozicionirane u mirnom dijelu ulice Himze Polovine, naselje Breka. Nekretnina je u potpunosti adaptirana 2008. godine, prilikom čega je kompletno adaptirano kupatilo sa izmjenom vodovodnih i elektro instalacija.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • do 130 m2 interfon do 630000 km (77)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)