• GoHome Professional
do 110 m2 najnovije što manje do 320000 km - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 110 m2 najnovije što manje do 320000 km - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 110 m2 najnovije što manje do 320000 km

  • Za upit "do 110 m2 najnovije što manje do 320000 km" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 3.342 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 300000 KM (malo jeftiniji)
    • 330000 KM (malo skuplji)
    • do 3000 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 656 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 211.216 KM, 50,00 m2 cca 4220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.indomio.ba

NA PRODAJU STAN 50 M2 U CENTRU BANJALUKE! Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade, preko puta Gimnazije, dvostrano je orjentisan. Površine je 50 kvadratnih metara i sastoji se od dvije sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatilom sa odvojenim toaletom, te hodnikom.Djelimično je....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 216.000 KM, 50,00 m2 cca 4320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.realitica.com

; Centar .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 302.400 KM, 56,00 m2 cca 5400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.realitica.com

Prodaje se jednosoban namješten stan na prvom spratu u Luču, u zgradi izgrađenoj prije desetak godina. Stan čine prostran dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo, hodnik i balkon. U potpunosti je opremljen namještajem vrhunskog kvaliteta. Ugrađena klima, a u cijelom stanu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 110 m2 najnovije što manje do 320000 km'
295.000 KM
  Poslovni prostor, ČAPLJINA, 180.000 KM, 60,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.nekretnine.ba

lorem ipsum Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 153.400 KM, 63,00 m2 cca 2440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.realitica.com

NINECO Solutions d.o.o. - Upravljanje nekretninama 68.32 ; Šargovac .

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, 193.300 KM, 76,00 m2 cca 2540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.realitica.com

NINECO Solutions d.o.o. - Upravljanje nekretninama 68.32 ; Laktasi .

 
 
 
  Kuća, TREBINJE, 168.800 KM, 81,00 m2 cca 2080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.realitica.com

PRODAJE SE: TREBINJE - UBLA: MODERNA BRVNARA NA ATRAKTIVNOJ LOKACIJI ; Ubla .

 
 
 
  Poslovni prostor, ZVORNIK, 171.000 KM, 95,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.nekretnine.ba

Prodajem/Izdajem poslovni prostor na peronu 12. na autobuskoj stanici u Zvorniku. Pp je iz dva dijela, 65 +30 m2. Cijelom prednjom stranom je na peronu. Posjeduje i bocne ulaze u pp sto je pogodno za dostavljanja , sporedne aktivnosti ili jednostavno pregrađivanje do 5 manjih. Nekretnina....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 8)