• GoHome Professional
60 m2 što veće do 110000 KM - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 60 m2 što veće do 110000 KM - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 60 m2 što veće do 110000 KM

  • Za upit "60 m2 što veće do 110000 km" pronađeno 356 nekretnina - prosječna cijena 1.342 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 100000 KM (malo jeftiniji)
    • 110000 KM (malo skuplji)
    • do 1300 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 1.sprat
    • klima
    • grijanje na plin
    • 2.sprat
    • studenti
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, MOSTAR, 110.000 KM, 65,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2019.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan u ulici Stijepana Radića u Mostaru, preko puta MERCATORA, na drugome katu stambene zgrade EXPERIMENT. Stan je dvosoban i ima dvije sobe plus ostale prostorije sa jednim balkonom koji gleda na jug. Zgrada se održavana i ima nova ulazna vrata interfon, blindo....

 
 
 
  Kuća, GNOJNICE, 110.000 KM, 65,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam isključivo za Trebinje kuću od 65 m2 na imanju od oko 3000 m2. Idealno mesto za odmor (vinograd, voćnjak), blizu aerodroma i magistralnih puteva za Sarajevo, Nevesinje, Dubrovnik Imanje udaljeno 5 km od centra Mostara. Nekretnina posjeduje Voda Telefonski....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 105.000 KM, 65,00 m2 cca 1620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan 65 kvadrata + lode 7 kvadrata stan u odlicnom stanju sastoji se od primace 20 kvadrata spavace 20 kvadrata kuhinja sa terpezarijom 15 kupatili wc spajz u sve prostorije se ulazi iz hodnika 2 sprat stan se nalazi adema buce 5 odma uz imzit pumpu gleda na otoku 105 000....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '60 m2 što veće do 110000 km'
65.000 KM
105.000 KM
  Apartman, TRAVNIK, 104.000 KM, 65,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Apartman se nalazi na atraktivnoj lokaciji izmedju Beby ski lifta i velikog ski lifta. 150m udaljenosti od hotela Sunce. Prilaz objektu sa vise strana, asfalt. Objekat se nalazi 10m udaljenosti of objekta TURM http://www.vlasic-bih.com/indexba.htm. objekat je izgradjen prije 2 godine....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 103.025 KM, 65,00 m2 cca 1590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju dvosoban generalno renoviran stan. OPIS LOKACIJE: Stan se nalazi u Tuzli, naselje Brčanska Malta, na 13. spratu zgrade koja ima 17 spratova i u kojoj su dva lifta uvijek u funkciji (jedan je teretni). U krugu od 500 metara se nalaze svi sadržaji potrebni za normalan porodični....

 
 
 
  Stan, TRNOVO, 100.000 KM, 65,00 m2 cca 1540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Vikendica na Bjelašnici, objekat završen 2008. god, udaljena na 40 km od centra Sarajeva ili 12 km od ski centra Babin do Bjelašnica. Vikendica je cca. 65 m2 sa trijemom, ulaznim holom, dnevnim boravkom sa kuhinjom, dvije spavaće sobe i WC-om. Objekat je smješten na lokaciji površine....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 97.500 KM, 65,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.05.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Nenamješten dvosoban stan površine 65 m2, na IV spratu u staroj gradnji. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila, balkona i ostave. Opremljen je drvenom stolarijom a podovi su obloženi parketom. Stan posjeduje pripadajuću....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIJELJINA, 97.500 KM, 65,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Nov stan na prodaju. Ugradjena kuhinja, klima uredjaj. Stan se nalazi u centru Bijeljine. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Klima Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 97.500 KM, 65,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.01.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se odlično pozicioniran dvosoban stan novije gradnje u Istočnom Sarajevu Stan se nalazi na trećem spratu manje stambeno-poslovne zgrade izgrađene 2007. godine koja posjeduje lift. Strukturom je dvosoban i sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 97.200 KM, 65,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Dvoiposoban stan uknjižene površine 64,80m2 (stvarne površine 68m2) na V spratu u strogom centru grada! Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, dva hodnika, kupatila i zatvorenog balkona. Opremljen je PVC i drvenom stolarijom sa roletnama,....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 95.000 KM, 65,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Prizemna kuća sa potkrovljem.Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljena je PVCstolarijom, protivprovalnim ulaznim vratima, brodskim podom, keramikom i sanitarijama. Kuća je obložena stiropol izolacijom i fasadom.....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 94.000 KM, 65,00 m2 cca 1450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.10.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten trosoban stan površine 65m2 na IV spratu u kvalitetnoj staroj gradnji. Stan se sastoji od dnevnog boravka, odvojene kuhinje, odvojene trpezarije, dvije spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je drvenom stolarijom sa roletnama, parketima, keramikom i sanitarijama.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 115.000 KM, 65,00 m2 cca 1770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja trosoban stan površine 65m2 pozicioniran na 5.spratu zgrade novije izgradnje sa liftom, naselje Istočno Sarajevo, Ulica Ive Andrića. Trosoban prostran odličnog rasporeda stan ukupne površine 65m2 pozicioniran je na....

 
 
 
  Poslovni prostor, MODRIČA, 78.000 KM, 65,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Lift Parking .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 70.000 KM, 65,00 m2 cca 1080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Bijeljina,Janja,ulica Karadjordjeva. Trosoban stan,64m2,prvi sprat. Odlican raspored prostorija. Ima dvije terase. Cijena po dogovoru. Povoljno! 065/259-331 i 056/440-966 .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 66.664 KM, 65,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja nov trosoban stan na Stupu u novogradnji koja postavlja standarde kvaliteta, privatnosti i udobnosti života na nevjerovatnoj lokaciji na samoj Stupskoj petlji, sa iznimnim pristupom svim bitnim sadržajima, ovaj....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKI NOVI, 65.000 KM, 65,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju kuca i 8 duluma zemlje u novom gradu naselje buljuk kraj same magistralne ceste novi-prijedor kuca ima pomocne objekte.potrebno adaptirati i srediti.u kuci niko nezivi vec 15god.uknjizeno moguce odma prepisati.kontakt na broj 066440364 ili na +385955612813 Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 64.600 KM, 65,00 m2 cca 990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vikendica je površine 65 m2 i nalazi se na parceli površine 500 m2. Sastoji se iz dvije etaže. I etaža, prizemlje se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i kotlovnicom i kupatila. Unutrašnje stepenice vode na sprat. Sprat se sastoji od predulaza sa izlazom....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 64.000 KM, 65,00 m2 cca 990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Prizemna kuća površine 65 m2 na placu od 800 m2. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, ostave, hodnika i kupatila. Opremljena je drevnom stolarijom, brodskim podom, keramikom i sanitarijama. Grijanje je na drva. Nalazi se na prelijepoj lokaciji u blizini rijeke....

 
 
 
  Kuća, VISOKO, 58.000 KM, 65,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća 65 m2 sa 700 m2 okućnice, sa idiličnim pejsažem, na riječici Goruši (Podvinjački potok), ca. 10 min. od Visokog i autoputa, u Bogošićima kod Mlina (blizu Gračanice, od Bogošića ca. 500m prema Podvincima). Svi papiri uredni 1/1, građevinska i upotrebna dozvola, struja, voda, odvod,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 55.552 KM, 65,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju stanova u stambeno-poslovnom objektu u izgradnji na Dobrinji. Nakon realizacije niza uspješnih stambeno-poslovnih objekata firma Butmir u saradnji sa agencijom za nekretnine Stanpromet sa ponosom predstavlja novi....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 50.000 KM, 65,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Objekat izgrađen u 2 etaže, prizemlje i sprat. Prizemlje čine dnevna soba, kuhinja i kupatilo. Sprat 2 sobe i ustakljena terasa okrenuta sunčanoj strani - može se koristiti kao manja soba. Poseduje veliki tavan. Lamperija većinski u kući - očuvana, održavana. Nadmorska visina 1300....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 49.950 KM, 65,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja fantastičan trosoban stan u Velešićima, ulica Isaka Samokovlije, općina Novo Sarajevo. Komforan i jako svijetao stan novije gradnje površine 65 m2 se nalazi na 6.spratu od ukupnih 7 spratova u zgradi sa liftom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Skenderija, 47.000 KM, 65,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Jedna od najsolidnijih gradjevina Sarajeva je upravo neboder u centru grada, u kojem se nalazi stan od 65m2 sa dvije sobe,kuhinjom,hodnikom,kupatilom I toaletom te balkonom.Ekspozicija stana je na dvije strane.Stan se nalazi na 12-tom spratu u odlicno odrzavanoj zgradi sa tek renovirana....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 43.000 KM, 65,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.06.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu -vikendicu u Palama. Odmah useljiva Centralno grijanje Tel 065/694-189 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SANSKI MOST, 38.000 KM, 65,00 m2 cca 590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan na 2 spratu ,u odlicnom stanju 2,5 sobe kuhinja, hodnik, kupatilo, manja ostava, 2 balkona stan je 2006 g. renoviran kupatilo sve novo, kuhinja sve novo, dnevni boravak i spavaca soba 2009 postavita nova PVC stolarija kao i ulazna vrata( vidi slike)u stanu je parket podovi....

 
 
 
  Kuća, DERVENTA, 33.000 KM, 65,00 m2 cca 510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Obiteljsko imanje, sastoji se od novosagrađene kuće, dvorišne zgrade, štale, svinjca i garaže. Pokraj imanja nalazi se zemljište veličine 21 dulum koje ima izlaz na cestu, a također je za prodaju. Nekretnina posjeduje Garaža Kanalizacija Struja Novogradnja Parking Ostava .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 110.000 KM, 64,00 m2 cca 1720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Dvosoban stan površine 64 m2 na III spratu u kvalitetnoj i najtraženijoj staroj gradnji. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa izlazom na terasu, odvojene kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, ostave, hodnika, kupatila. Opremljen PVC stolarijom sa roletnama, protivprovalnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 110.000 KM, 64,00 m2 cca 1720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.05.2020.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na ulazu u otesu stan je 2 soban a balkon je 5 m2 orijentacija istok u istoj zgradi je garza 14 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 108.800 KM, 64,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan ima 64m2, dvosoban po strukturi, dvostrano orjentisan, komforan (dnevna soba, kuhinja, trpezarija, spavaća, kupatilo, ostava, dva balkona- jedan iz dnevne, drugi iz trpezarije). Stan je spreman za useljenje. Ugrađena su blindo vrata, na podu su lamelni parketi, plakari po mjeri,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 105.600 KM, 64,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stan na Alipasinom polju , adaptiran, 64 M2, visoko prizemlje, papiri uredni vlasnistvo cisto 1/1, odmah useljivo cijena 1650 KM/M2 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 105.000 KM, 64,00 m2 cca 1640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Alipasino polje, B faza, Semira Fraste, trosoban stan visoko prizemlja, površina stana - 64 M2 + 6 M2 balkon + pripadajuca podrumska ostava, stan je adaptiran, vlasništvo cist 1/1, prodaja bez posrednika, vlasnik u stanu, cijena povoljna 105 000 KM Nekretnina posjeduje Balkon Voda....

 
 
 
  Apartman, MOSTAR, Bijeli Brijeg, 105.000 KM, 64,00 m2 cca 1640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan na bijelom brijegu u mostaru iznad stadiona.Stan je u solidnom stanju.Lokacija lijepa.2 sprat.kontakt preko 063436959 ili putem mejla.molim vas samo ozbiljni.hvala Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 102.400 KM, 64,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan na Alipašinom polju B-faza, ul. Semira Frašte,4/16 dvoiposoban , površina 64 m2 + 6 m2 zatvorenog balkona + podrumska ostava. Stan se nalazi na 16spratu . Satn je adaptiran, blindo vrata, PVC stolarija, kupatilo itd. Dokumentacija je uredna, valsništvo 1/1, Cijena je....

 
 
 
  Kuća, ILIJAŠ, 100.000 KM, 64,00 m2 cca 1560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Plac 2 duluma, odlicna lokacija. Kuca stara, dugo nenastanjena. Svi papiri uredni 1/1. Pored vode, struje, telefona, kuca ima i svoju pitku vodu (bunar- pumpa). Kontaktirati Slavena na 1-712-310-4485 ili spajkic@gmail.com. Nekretnina posjeduje Voda Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 100.000 KM, 64,00 m2 cca 1560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Starija kuca, nenastanjena, struja, telefon, voda, gradska i privatna. Odlicna lokacija i 2 duluma kvalitetne zemlje ! Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 100.000 KM, 64,00 m2 cca 1560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam trosoban stan na Alipašinom polju. Površina stana je 64 m2 (stvarna 78 m2). Stan posjeduje veliki hodnik, ostavu, veliki dnevni boravak, kuhinju, trpezariju, kupatilo, dvije spavaće sobe i ložu. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 98.000 KM, 64,00 m2 cca 1530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan je lociran u naselju Zalik, visoko prizemlje. Stan je adaptiran prije 5 godina. Potpuno je izmjenjena elektricna i vodovodna instalacija. Banja i kupatilo su u potpunosti novi. Ugradeni su novi unutarnji otvori. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 95.000 KM, 64,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Na prodaju dva jednosobna stana površina 30 m2 u prizemlju i 34 m2 na spratu. Prizemni stan se sastoji od dnevnog boravka sa huhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, hodnik, kupatila i stubišta za sprat na kome se nalazi drugi stan Dugi stan na spratu je identičan prvom samo što je veći....

 
 
 
  Apartman, TUZLA, Irac, 89.600 KM, 64,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem lijep stan na Ircu u Rudarskoj ulici. Informacije na telefon +387603119788. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Parking Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 88.000 KM, 64,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.11.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednoiposoban stan površine 64,50m2 na V spratu u novoj gradnji u strogom centru grada. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, uvučene kuhinje, spavaće sobe, kupatila, hodnika i balkona. Opremljen je etažnim grijanjem, klima uređajem, kvalitetnim parketima, keramikom i sanitarijama.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 85.000 KM, 64,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Vikendica na cca 3200 m2. Suma, livada, potok. Blizina magistrale. Hladovina. Nekretnina posjeduje Kanalizacija Struja .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 356)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>