• GoHome Professional
170 m2 do 140000 km što veće Zadnjih 7 dana - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 170 m2 do 140000 km što veće Zadnjih 7 dana - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 170 m2 do 140000 km što veće Zadnjih 7 dana

  • Za upit "170 m2 do 140000 km što veće zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 130000 KM (malo jeftiniji)
    • 140000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

  Zemljište, MEĐUVOĐE, 10.000 KM, 5589,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.05.2026.,

www.nekretnine-kd.com

z055 Međuvođe.

 
 
 
  Zemljište, DUBICA, 5.500 KM, 508,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.nekretnine-kd.com

z058 Prvomajska.

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 140.000 KM, 250,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se stambeni objekat građen 80-ih godina, dimenzija 10x10, spratnosti prizemlje + sprat + potkrovlje, sa pomoćnim objektom izgrađenim 2000. godine dimenzija 7,85 x 12,45m. ; Grad .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 154.000 KM, 135,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2026.,

www.realitica.com

MSS NEKRETNINE PRODAJE PORODIČNU KUĆU U BOK JANKOVCU, GRAD GRADIŠKA ; Bok Jankovac; Grad Gradiška .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 133.000 KM, 60,00 m2 cca 2220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

22.05.2026.,

www.realitica.com

Prodajem posve useljivu kuću, starije gradnje, ali renoviranu, površine oko 60 m2. Uz kuću dolazi i pripadajuća okućnica. ; Priječani .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 110.000 KM, 52,00 m2 cca 2120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2026.,

www.realitica.com

Prizemna kuća površine 52 m2 i pomoćna zgrada 50m2, na placu površine 520m2. .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 107.250 KM, 52,00 m2 cca 2060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Prizemna kuća površine 52 m2 i pomoćna zgrada 50m2, na placu površine 520m2. Kuća se sastoji od dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, hodnika, i kupatila. Pomoćna zgrada koja sadrži kuhinju sa trpezarijom, ostavu, garažu i sušnicu. Opremljene su PVC I drvenom stolarijom sa roletnama,....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 122.700 KM, 48,00 m2 cca 2560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

22.05.2026.,

www.realitica.com

Nov jednosoban stan površine 47,84 m2. .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 119.600 KM, 48,00 m2 cca 2490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

22.05.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Nov jednosoban stan površine 47,84 m2. Na I spratu, zgrada posjeduje lift. Na zgradi je solarna elektrana, što znači 30% uštede električne energije na svim stanovima. Završetak radova kraj 6. mjeseca 2026. godine Cijena 2.500KM/m2 4222/MM .

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 139.100 KM, 24,00 m2 cca 5800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaja - poslovni prostor i garaža - početak Lauša ; Lauš .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • do 140000 km što veće zadnjih 7 dana (20)
  • 170 m2 do 140000 km što veće (113)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)