• GoHome Professional
130 m2 kvalitetan što skuplje novogradnja - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 130 m2 kvalitetan što skuplje novogradnja - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 130 m2 kvalitetan što skuplje novogradnja

  • Za upit "130 m2 kvalitetan što skuplje novogradnja" pronađeno 2 nekretnina - prosječna cijena 923 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 73000 KM
    • do 92000 KM (prosječna cijena)
    • do 110000 KM
    • do 923 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 642 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, DERVENTA, 120.000 KM, 130,00 m2 cca 920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.08.2020.,

www.nekretnine.ba

Hitno radi selidbe u inostranstvo prodajem fenomenalnu kucu (s namjestajem) u centru grada Dervente + uz prodaje kuce ide Audi Jaje besplatno za ozbiljne kupce: Kuca posjeduje: • alarmni ured • video nadzor • klima uredzaj • centralno grijanje (pelet) • podno grijanje • dvije nove....

 
 
 
  Poslovni prostor, ČAPLJINA, Na upit, 120,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem poslovni prostor idealan za bilo kakve vrste djelatnosti. Objekt ima odlične predispozicije za obavljanje kvalitetnog poslovanja. Nalazi se uz samu magistralu M17 na raskrižju za Neum i Hrvatsku na vrlo prometnom području prije glavnog graničnog prijelaza Doljani. Ispred....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-2 (od ukupno 2)