• GoHome Professional
što skuplje zadnjih 7 dana do 5200 km/m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što skuplje zadnjih 7 dana do 5200 km/m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što skuplje zadnjih 7 dana do 5200 km/m2

  • Za upit "što skuplje zadnjih 7 dana do 5200 km/m2" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 2.180 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • 4900 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 5400 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 210000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 642 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BIJELJINA, 1.100.000 KM, 310,00 m2 cca 3550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.05.2026.,

www.indomio.ba

Na prodaju luksuzna vila koja zbog nacina gradnje i kvaliteta koristenih materijala vazi za jednu od najkvalitetnije izgradjenih u regionu. - Kuca je dimenzija 22m×15m, ukupne kvadrature oko 1000 m². -Zidana je cigla i po + presovana trska + cigla + stiropor. Stiroporom je oblozena....

 
 
 
  Zemljište, KUPRES, 487.144 KM, 10298,00 m2 cca 50 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.05.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, TREBINJE, 420.000 KM, 100,00 m2 cca 4200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.05.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju je jedinstven, monumentalan objekat na ulazu u Stari grad Trebinje - gradska vila iz 1900 godine sa velikim zatvorenim dvorištem. ; Starigrad .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'što skuplje zadnjih 7 dana do 5200 km/m2'
295.000 KM
240.000 KM
  Apartman, TREBINJE, 338.000 KM, 91,00 m2 cca 3710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.05.2026.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: TREBINJE - STARI GRAD: VELIKI TROSOBAN STAN U SRCU STAROG GRADA ; Starigrad .

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 284.400 KM, 330,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.05.2026.,

www.realitica.com

Opis nekretnine: ; Solina .

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 229.800 KM, 64,00 m2 cca 3590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.05.2026.,

www.realitica.com

Trosoban stan površine 64 m2 na I spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na terasu, hodnika, ostave i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnuim etažnim grijanjem – Vaillant....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 224.000 KM, 64,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2026.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 203.100 KM, 97,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.05.2026.,

www.realitica.com

Namješten trosoban stan površine 97 m2 na III spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, uvučene kuhinje koja ima izlaz na terasu, velikog predsoblja iz kojeg se ulazi u sve prostorije, dvije spavaće sobe i kupatila. .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 198.000 KM, 97,00 m2 cca 2040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.05.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten trosoban stan površine 97 m2 na III spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, uvučene kuhinje koja ima izlaz na terasu, velikog predsoblja iz kojeg se ulazi u sve prostorije, dvije spavaće sobe i kupatila. Stan je opremljen....

 
 
 
  Poslovni prostor, ČAPLJINA, 180.000 KM, 60,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.nekretnine.ba

lorem ipsum Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 171.200 KM, 56,00 m2 cca 3060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.05.2026.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: TREBINJE - CENTAR: DVOSOBAN STAN U STAROGRADNJI U STROGOM CENTRU ; Centar .

 
 
 
  Poslovni prostor, ZVORNIK, 171.000 KM, 95,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.nekretnine.ba

Prodajem/Izdajem poslovni prostor na peronu 12. na autobuskoj stanici u Zvorniku. Pp je iz dva dijela, 65 +30 m2. Cijelom prednjom stranom je na peronu. Posjeduje i bocne ulaze u pp sto je pogodno za dostavljanja , sporedne aktivnosti ili jednostavno pregrađivanje do 5 manjih. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 154.000 KM, 135,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2026.,

www.realitica.com

MSS NEKRETNINE PRODAJE PORODIČNU KUĆU U BOK JANKOVCU, GRAD GRADIŠKA ; Bok Jankovac; Grad Gradiška .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 140.000 KM, 250,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se stambeni objekat građen 80-ih godina, dimenzija 10x10, spratnosti prizemlje + sprat + potkrovlje, sa pomoćnim objektom izgrađenim 2000. godine dimenzija 7,85 x 12,45m. ; Grad .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 133.000 KM, 60,00 m2 cca 2220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.05.2026.,

www.realitica.com

Prodajem posve useljivu kuću, starije gradnje, ali renoviranu, površine oko 60 m2. Uz kuću dolazi i pripadajuća okućnica. ; Priječani .

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 122.700 KM, 48,00 m2 cca 2560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.05.2026.,

www.realitica.com

Nov jednosoban stan površine 47,84 m2. .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 119.600 KM, 48,00 m2 cca 2490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.05.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Nov jednosoban stan površine 47,84 m2. Na I spratu, zgrada posjeduje lift. Na zgradi je solarna elektrana, što znači 30% uštede električne energije na svim stanovima. Završetak radova kraj 6. mjeseca 2026. godine Cijena 2.500KM/m2 4222/MM .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 110.000 KM, 52,00 m2 cca 2120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2026.,

www.realitica.com

Prizemna kuća površine 52 m2 i pomoćna zgrada 50m2, na placu površine 520m2. .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 107.250 KM, 52,00 m2 cca 2060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Prizemna kuća površine 52 m2 i pomoćna zgrada 50m2, na placu površine 520m2. Kuća se sastoji od dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, hodnika, i kupatila. Pomoćna zgrada koja sadrži kuhinju sa trpezarijom, ostavu, garažu i sušnicu. Opremljene su PVC I drvenom stolarijom sa roletnama,....

 
 
 
  Zemljište, VIONICA, 77.880 KM, 1947,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.nekretnine.ba

Prodaju se 2 zemljista na podrucju Čitluk/Vionica. Zemljiste od 1947m2 je gradevinsko udaljeno nekih 100m od asfalta, prilaz je makadam trenutno, pogodno za gradnju. Vlasnistvo je 1/1 Drugo zemljiste se nalazi na putu prema lovackoj kuci Vionica, prilaz je makadam. Velicina zemljista....

 
 
 
  Zemljište, DUBICA, 35.000 KM, 1031,00 m2 cca 30 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.nekretnine.ba

Prodajem građevinsko zemljište u Kozarskoj dubici. Ulica Đurđevdanska , između Fita i buvljaka. Površine 1031km2. Uplaćeno 5000km komunalija. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, MEĐUVOĐE, 10.000 KM, 5589,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.05.2026.,

www.nekretnine-kd.com

z055 Međuvođe.

 
 
 
  Zemljište, DUBICA, 5.500 KM, 508,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.nekretnine-kd.com

z058 Prvomajska.

 
 
 

Primjetili ste pogrešku?

Dodatni komentar: