• GoHome Professional
što jeftinije pala cijena barem 80 m2 Zadnjih 14 d - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što jeftinije pala cijena barem 80 m2 Zadnjih 14 d - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što jeftinije pala cijena barem 80 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "što jeftinije pala cijena barem 80 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 3.213 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 210000 KM
    • do 270000 KM (prosječna cijena)
    • do 320000 KM
    • do 2700 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 656 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-6%

Promjena cijene sa 118.000 KM na 111.500 KM dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, TREBINJE, 111.500 KM, 94,00 m2 cca 1190 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.04.2026 - 118.000 KM
15.05.2026 - 111.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.04.2026.,

www.realitica.com

Kamena kuća na velikoj parceli – Trebinje (Mostaći) ; Zasad .

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 140.000 KM na 120.000 KM dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, USTIKOLINA, 120.000 KM, 96,00 m2 cca 1250 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.05.2026 - 140.000 KM
19.05.2026 - 120.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se zidana, kvalitetno građena, kuća- vikend objekat, gabarita 5,94 x 10,25 m, na kulivisanoj, ograđenoj parceli, cca 2500 m2, u divnoj skoro netaknutoj prirodi. Lokacija: Zaseok Jabuke Izuzetna prelijepa prirodna okolina, bogata šumom i čistom izvorskom vodom, potocima i rječicom.....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 189.200 KM na 168.000 KM dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BANJA LUKA, 168.000 KM, 90,00 m2 cca 1870 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.05.2026 - 189.200 KM
24.05.2026 - 168.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju je samostalna kuća u ulici Poljskog partizanskog bataljona, smještena u mirnom i urbanizovanom dijelu Banje Luke. Osnovna površina objekta iznosi 45 m2, uz dodatne etaže, podrum i potkrovlje. Prema važećem regulacionom planu, dozvoljena je gradnja dupleks objekta sa prizemljem....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'što jeftinije pala cijena barem 80 m2 zadnjih 14 dana'
399.000 KM
652.500 KM
 
-11%

Promjena cijene sa 199.500 KM na 178.000 KM dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BANJA LUKA, 178.000 KM, 90,00 m2 cca 1980 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.05.2026 - 199.500 KM
24.05.2026 - 178.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaja kuće - Banja Luka, Lazarevo ; Lazarevo .

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 195.000 KM na 189.000 KM dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, LUKAVAC, 189.000 KM, 142,00 m2 cca 1330 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.05.2024 - 0 KM
08.05.2024 - 220.000 KM
23.04.2025 - 210.000 KM
11.03.2026 - 195.000 KM
13.05.2026 - 189.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2024.,

www.aktido.ba

Prodaje se očuvana starija porodična kuća sa većom okućnicom u gradskoj zoni u Lukavcu. Kanalizacija, Septička jama, Struja, Vodovod.

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 260.000 KM na 250.000 KM dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BANJA LUKA, Kočićev Vijenac, 250.000 KM, 72,00 m2 cca 3470 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.02.2026 - 260.000 KM
22.05.2026 - 250.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

NA PRODAJU ILI ZAMJENU: ; Kočićev Vijenac .

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 511.300 KM na 429.500 KM dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, MOSTAR, 429.500 KM, 110,00 m2 cca 3910 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.12.2025 - 511.300 KM
20.05.2026 - 429.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.12.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se stan površine 110m2 u Ulici Husnije Repca u Mostaru Stan je smješten na trecem spratu stambenog objekta sa liftom. Stubište se zakljucava i održava. ; Mostar .

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 746.500 KM na 667.300 KM dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Novi Grad, 667.300 KM, 113,00 m2 cca 5910 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2026 - 746.500 KM
13.05.2026 - 667.300 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2026.,

www.realitica.com

Prodajemo četverosoban stan površine 113,45m2, koji se nalazi na šestom spratu novoizgrađenog i vrlo reprezentativnog stambeno-poslovnog objekta Veneto. Stan ima potpunu istočnu orjentaciju, velike prozorske otvore i izuzetno funkcionalan raspored prostorija. Sastoji se od komfornog....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 8)