• GoHome Professional
što jeftinije 50 m2 do 2300 km/m2 dvorište - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što jeftinije 50 m2 do 2300 km/m2 dvorište - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što jeftinije 50 m2 do 2300 km/m2 dvorište

  • Za upit "što jeftinije 50 m2 do 2300 km/m2 dvorište" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 1.808 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 2100 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 2400 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 190000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 642 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, ROGATICA, 35.000 KM, 50,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Plac sa kucom se nalazi na izuzetno dobroj lokaciji. Izlazi direktno na glavnu ulucu u gradu koja je ujedno i deo magistralnog puta M19.3. Dodatna pogodnost je jer plac izlazi na tri ulice koje su pored glavne na koju plac izlazi sa prednje, zatim sa bocne strane placa i sa zadnje....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 40.000 KM, 46,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prizemna kuća površine cca 46m2 u osnovi, pomoćna zgrada na sprat površine 24m2 u osnovi, garaža površine 24m2, šupa sa sušnicom površine 24m2 na placu ukupne površine 994m2. U kući se nalaze dvije sobe, kupatilo, predsoblje i trijem. Iza kuće se nalazi pomoćna zgrada koja u prizemlju....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 98.000 KM, 53,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Seosko imanje koje u svom sastavu sadrži : kuća površine 53 m2, garaža površine 20 m2, pomoćni objekat površine 15 m2, dvorište površine 500 m2 sa ukupnom okućnicom od 5.773 m2 zemljišta. Kuća je građena 2002 godine a sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 100.000 KM, 54,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.08.2022.,

www.indomio.ba

CENTAR GRADA! Devastirana kuća spartnosti Pr+1S uknjižene površine 54m2 u osnovi na zemljišnoj parceli od 270m2. U dvorištu se nalazi i manja stambena zgrada površine 52m2 u osnovi. Za potrebu stanovanja kuću je potrebno renovirati, ali je izuzetno atraktivna zbog lokacije i za gradnju....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 102.600 KM, 54,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.10.2025.,

www.realitica.com

Nezavršena kuća spartnosti Pr+1S površine 54m2 u osnovi na zemljišnoj parceli od 164m2. U dvorištu se nalazi i manja stambena zgrada površine 52m2 u osnovi. .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 107.250 KM, 52,00 m2 cca 2060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Prizemna kuća površine 52 m2 i pomoćna zgrada 50m2, na placu površine 520m2. Kuća se sastoji od dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, hodnika, i kupatila. Pomoćna zgrada koja sadrži kuhinju sa trpezarijom, ostavu, garažu i sušnicu. Opremljene su PVC I drvenom stolarijom sa roletnama,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 110.000 KM, 52,00 m2 cca 2120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.06.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Dvosoban stan površine 52m2, komplatno namjesten u prizemlju. Stan se sastoji od dnevnog boravka, dvije sobe: jedna spavaca i jedna djecija soba, kuhinja, kupatila, hodnika i predulaza. Stan je opremljen PVC stolarijom, roletnama, centralnim etaznim grijanjem, klima uredjajem i kompletnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 115.000 KM, 52,00 m2 cca 2210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na Marijin Dvoru odmah do Drzavne bolnice. Adresa je Gorusa 6. Stan je u prizemlju kuce u kojoj se nalazi dva stana u totalu. Osnova kuce je oko 68 kvadrata. Pola dvorista je moje, pola haustora a I pola tavana. Na pola tavana se moze napraviti garsonjera do 34 kvadrata....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOBILJA GLAVA, 123.000 KM, 50,00 m2 cca 2460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje prelijepu kuću sa dvorištem u naselju Kobilja Glava - Opština Vogošća, kanton sarajevski. Naselje Kobilja Glava je udaljeno svega 5,5 km od centra Sarajeva odnosno 10 minuta lagane vožnje. Na parceli koja ima površinu od 1.134 m2 je izgrađena....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 9)